LITTLEKADETKY (4 - 7 let)

 • 2016: V sezóně 2016 se děvčata umístila na MČR na 4. místě. Téma sestavy bylo O Ferdovi a beruškách. 

 • 2017: V sezóně 2017 se naše nejmenší staly nejúspěšnějšími v celé České republice ve své kateogrii. Na finále Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu v Karviné získaly zlatou, stříbrnou a bronzovou medaili - MISTRYNĚ, VICEMISTRYNĚ A II. VICEMITRYNĚ ČR 2017. Tématem sestavy bylo 101 Dalmatinů.

 • 2018: Sezóna 2018 přinesla littlekadetkám 9 zlatých medailí z devíti pohárových soutěží. Ta desátá byla Mistrovství ČR, na kterém si naše nejmladší vybojovaly stříbrnou a dvě zlaté medaile - VICEMISTRYNĚ a dvojnásobné MISTRYNĚ ČR 2018. Téma sestavy bylo Lví král.

 • 2019: Sezóna 2019 byla sezónou splněných přání. Ve všech čtyřech hůlkových kategoriích - tedy sólo, duo, malá formace i velká fotrmace jsme získaly zlaté medaile a staly jsme se čtyřnásobnými MISTRYNĚNI ČR 2019. Je to vůbc nejvyšší titul, na který mohou děvčata do osmi let v mažoretkovém sportu dosáhnout. Navíc jsme ve skupince měly většinu naprostých nováčků. Tématem sestavy byla Zvonilka. Holčičky si odvezly kromě zlatých medailí z Mistrovství ČR také deset medailí z pohárových soutěží, většina z nich byla opět zlatých.

KADETKY (8 - 11 let)

 • 2017: V sezóně 2017 naše kadetky vyhrály finále Mistrovství ČR mažoretek v Opavě (zlatá medaile), odkud postoupily do "A", kde získaly přímý postup na Mistrovství Evropy. Z nominační postupové soutěže Silesia Grand Prix pak z 1. místa postoupily na Mistrovství světa v mažoretkovém sportu 2017. Nejvyšším titulem v této sezóně byl pro kadetky titul II. VICEMISTRYNĚ SVĚTA 2017. Tématem sestavy byla Popelka.
   
 • 2018: V sezóně 2018 děvčata vybojovala mnoho cenných kovů, s pódiovou sestavou Agentek Powerpuff Girls se umístila na 6. místě na MČR výkonnostní třídy A a postoupila na Mistrovství  Evropy i světa v mažoretkovém sportu. Nejcennějším kovem sezóny byla bronzová medaile z Mistrovství Evropy v mažoretkovém sportu v Chorvatsku a zisk titulu II. VICEMISTRYNĚ EVROPY 2018. V kategorii sólo 2bat kadetky získala mažoretka Nikča titul II. VICEMISTRYNĚ ČR 2018.
   
 • 2019: Sezóna 2019, sestava na téma Ariel, malá mořská víla a defilé s tématem Rockerský koncert. Děvčata získala mnoho medailí a ocenění, mezi největší úspěchy patří tituly MISTRYNĚ ČR, VICEMISTRYNĚ ČR, II.VICEMISTRYNĚ EVROPY. Nádherné kostýmy, pohádkové choreografie a neuvěřitelné výkony - to jsou naše kadetky. Své výkony potvrdily i v malých formacích. Nejvyššími tituly byly pak tituly VICEMISTRYNĚ SVĚTA a II. VICEMISTRYNĚ SVĚTA 2019.

 

JUNIORKY (12 - 14 let)

 • 2017: V sezóně 2017 naše juniorky vyhrály 2x 1. místo, 1x 2.místo a 1x 3.místo na Mistrovství ČR mažoretek v Opavě, odkud postoupily do "A", kde
  získaly přímý postup na Mistrovství Evropy se všemi choreografiemi. Trio V+V+S a sólo Verunka dokonce získaly přímý postup na Mistrovství světa. Z nominační postupové soutěže Silesia Grand Prix pak z 1.  a 2. místa naše juniorky postoupily na Mistrovství světa v mažoretkovém sportu 2017. Pódiová sestava nesla název Královna říše stínů, defilé Tanec pralesa.

   
 • 2018: Sezónou snů byla pro juniorky sezóna v roce 2018. S naprosto bezkonkurenční a srdcovou sestavou se 25 děvčat vrhlo do boje. Tématem
  sestavy byly Špionky Totally Spies, které děvčatům vynesly nejen nespočet medalí, ale také 5. místo na Mistrovství České republiky a 4. místo na Mistrovství Evropy. Juniorky se staly Vítězkami kvalifikačního kola MČR ve výkonnostní třídě "A". Mimo jiné se také staly společně s ostatními družstvy Ballerisima Absolutními vítězkami Bělotínského poháru, nebo byly například oceněny cenou VIP poroty na mezinárodních záodech v Opavě. Juniorky postoupily opět jak na Mistrovství Evropy do Chorvatska, tak na Mistrovství Světa 2018. Z juniorského týmu budou některá děvčata postupovat v září 2018 do týmu seniorek. Nejvyššími tituly pro juniorky byl titul VICEMISTRYNĚ EVROPY a VICEMISTRYNĚ SVĚTA 2018.

   

 • 2019: Pokud jsme si myslely, že nic lepšího, než loňský rok nepříjde, spletly jsme se. Sezóna 2019 je pro naše juniorky zatím vůbec nejúspěšnější. Se svou působivou pódiovou choreografií V zajetí démonů si děvčata vybojovala nespočet medailí a staly se poprvé v historii klubu VICEMISTRYNĚ ČR a VICEMISTRYNĚ EVROPY 2019 v pódiové choreografii. Nejvyšším titulem byl titul VICEMISTRYNĚ SVĚTA 2019.

 

SENIORKY (15 a více let)

 • 2019: Sezóna 2019 byla pro nás novou v tom, že jsme poprvé otevřely kategorii seniorek. Soutěžily jsme nejen v sólových formacích (sóla, dua, tria), ale také vůbec poprvé v kategorii sedmic. Malá formace s tématem Muži v černém vybohovala 5. místo v Chorvatsku na Mistrovství Evropy a děvčata se probojovala až na Mistrovství světa 2019 do Prahy. Rovněž defilé na téma Tajemství pikové dámy slavilo úspěch. Páté místo na MČR i ME děvčatům zajistilo postup na MS. I seniorky letos slavily titul, a to VICEMISTRYNĚ EVROPY 2019, zásluhou Verči Balarinové a Eli Honusové.