NAŠE ÚSPĚCHY JSOU SEŘAZENY DLE JEDNOTLIVÝCH SPORTOVNÍCH SEZÓN:

2019/2020

Hlučínská zlatá hvězda 2020

1. místo - Sedmice 2bat seniorky
1. místo - sestava kadetky baton
1. místo - sestava kadetky MIX
1. místo - Sestava littlekadetky
1. místo - Sedmice littlekadetky
1. místo - Duo littlekadetky E+S
1. místo - Sólo Eli littlekadetky
1. místo - Duo kadetky Německo V+L
2. místo - Sólo baton kadetky Peťulka
2. místo - Sólo baton kadetky Kikča
2. místo - Duo baton kadetky Rusko P+K
2. místo - sedmice kadetky Lesní skřítci
2. místo - Sedmice baton seniorky
2. místo - Duo Ája a Kačka juniorky
2. místo - Beru sólo juniorky
2. místo - Juniorky sestav
2. místo - Sólo littlekadetky Sofinka
3. místo - Duo Lili a Luci juniorky
3. místo - Sedmice baton juniorky
3. místo - Duo 2bat Veja a Eliška
3. místo - Kadetky miniMIX
3. místo - Ája sólo juniorky
3. místo - Sólo baton kadetky Domča
3. místo - Sólo baton kadetky Klárka
3. místo - Duo kadetky MIX P+K
4. místo - Vandička kadetky baton sólo
4. místo - Peťulka kadetky pom sólo
5. místo - Trio seniorky Veja, Eli a Kačka
5. místo - Leonka kadetky baton sólo
6. místo - Natálka juniorky sólo baton
7. místo - Duo seniorky Klárka a Eliška bat
8. místo - Sólo seniorky Kačenka bat
9. místo - Duo seniorky bat Berenička a Vanesska
9. místo - juniorky sólo baton Berenička
9. místo - kadetky pom sólo Klárka
10. místo - Ája juniorky sólo baton
13. místo - juniorky sólo baton Adélka


Hradecká hůlka 2020
1. místo - Sestava juniorky baton (Noc v New Yorku)
1. místo - Sestava littlekadetky baton (Sněhurka a trpaslíčci)
1. místo - Sestava kadetky MIX (Spooky season)
1. místo - Sedmice 2 baton seniorky (Back to Black)
1. místo - Sedmice kadetky baton (Království lesních skřítků)
1. místo - Sedmice littlekadetky (Méďové)
1. místo - Sedmice miniMIX kadetky
1. místo - Sólo baton kadetky Kikča
1. místo - Sólo baton littlekadetky Eli
1. místo - Duo baton littlekadetky Eli a Sofi
1. místo - Duo baton kadetky Peťka a Klári (Rusko)
1. místo - Duo MIX kadetky Peťula a Klárka (Swing)
1. místo - Duo baton kadetky Vandička a Laurinka (Německo)
1. místo - Duo juniorky baton Andrejka a Kačenka
2. místo - Sedmice seniorky baton (Sedm životů)
2. místo - Sestava kadetky baton (Papoušci z Ria)
2. místo - Duo 2baton seniorky Verunka a Eliška
2. místo - Sólo baton kadetky Klárka
2. místo - Sólo baton kadetky Dominička
2. místo - Sólo pompom kadetky Peťka
3. místo - Sólo baton littlekadetky Sofka
3. místo - Sólo baton kadetky Peťula
3. místo - Sólo baton kadetky Leonka
3. místo - Sólo pompom kadetky Klárka (Z pohádky do pohádky)
3. místo - Sedmice baton juniorky (Marionetty)
4. místo - Sólo baton kadetky Vandička (Karkulka)
4. místo - Sólo baton juniorky Natálka
5. místo - Duo baton seniorky Eli a Klárka
6. místo - Sólo 2baton juniorky Berenička
6. místo - Sólo baton seniorky Kačenka
7. místo - Sólo 2baton juniorky Andrejka
7. místo - Duo baton juniorky Luci a Lili
8. místo - Trio baton seniorky Verunka, Kačenka a Eliška
10. místo - Sólo baton juniorky Berenička
11. místo - Sólo baton juniorky Adélka
12. místo - Duo baton seniorky Berenička a Vanesska
17. místo - Sólo baton juniorky Andrejka

2017/2018

Mistrovství Světa 2018, Praha
2. místo - Veru a Sari - VICEMISTRYNĚ SVĚTA
5. místo - sestava juniorky
7. místo - sedmice kadetky
8. místo - sólo Ady
8. místo - sólo Niki
10. místo - sólo Veru

Back Together 2018, Přerov
2. místo - sólo pompom kadetky Peťa
2. místo - sólo 2bat kadetky Naty
3. místo - sólo bat juniorky Veru
10. místo - sólo baton kadetky Peťa
12. místo - sólo baton kadetky Naty

Mistrovství Evropy 2018, Chorvatsko, Crikvenica
2. místo - Veru+Sari duo juniorky 2bat - VICEMISTRYNĚ EVROPY + postup na MS
3. místo - defilé kadetky - II.VICEMISTRYNĚ EVROPY + postup na MS
4. místo - duo 2bat seniorky Veja+Kajda + postup na MS
4. místo - sestava juniorky + postup na MS
4. místo - sestava kadetky + postup na MS
5. místo - sólo Sari juniorky 2bat
5. místo - sedmice kadetky baton Angry birds + postup na MS
6. místo - defilé juniorky + postup na MS
6. místo - sólo Nikča 2 bat kadetky + postup na MS
7. místo - sedmice juniorky bat
7. místo - sólo Naty 2bat kadetky
8. místo - sólo Ady kadetky bat + postup na MS
11. místio - Ady seniory 2bat sólo
14. místo - Veru sólo juniorky bat
15. místo - sólo Nikča kadetky bat

Grand prix 2018, Ostrava
1. místo - sestava littlekadetky
1. místo - Emi sólo
1. místo - Emi a Eli duo
2. místo - Sari a Veru duo 2 bat + postup na ME
2. místo - Naty sólo 2 bat + postup na ME
3. místo - duo seniorky Veja+Kajda
3. místo - Peťa kadetky sólo pom
3. místo - Niki kadetky sólo + postup na ME
3. místo - Sari a Veru duo bat
4. místo - sedmice juniorky zelená
5. místo - Klárka kadetky sólo pom
5. místo - trio kadetky Naty, Niki, Aady
6. místo - Peťa kadetky sólo bat
7. místo - trio juniorky leni, Domi, Viki

Finále Mistrovství ČR A pompom 2018, Náchod
7. místo - Meli kadetky sólo + postup na ME
15. místo - Peťka kadetky sólo

Finále Mistrovství ČR A 2018, Karviná
1. místo - Emi sólo - MISTRYNĚ ČR
1. místo - Emi a Eli duo - MISTRYNĚ ČR
2. místo - sestava littlekadetky - I. VICEMISTRYNĚ ČR
3. místo - sólo Niki kadetky - II. VICEMISTRYNĚ ČR + postup na ME a MS
4. místo - defilé juniorky + postup na ME a MS
4. místo - sedmice kadetky baton Angry birds + postup na ME a MS
5. místo - defilé kadetky + postup na ME a MS
5. místo - sestava juniorky + postup na ME a MS
6. místo - sestava kadetky + postup na ME a MS
9. místo - Ady kadetky sólo + postup na ME a MS
9. místo - sedmice juniorky + postup na ME
10. místo - duo 2bat Veja+Kajda + postup na ME a MS
11. místo - Sári juniorky 2bat sólo + postup na ME
12. místo - Aďa seniorky 2bat sólo + postup na ME
14. místo - Veru juniorky sólo + postup na ME
23. místo - Niki kadetky sólo
23. místo - Zuzi juniorky sólo
28. místo - Peťula kadetky sólo
34. místo - Veja seniorky sólo

Finále Mistrovství ČR mažoretek B 2018, Kladno
1. místo - sólo Verun juniorky - Vítěz MČR mažoretek + postup do A
1. místo - sólo Niki kadetky - Vítěz MČR mažoretek + postup do A
1. místo - sedmice juniorky modrá - Vítěz MČR mažoretek + postup do A
4. místo - sedmice Angry Birds kadetky
5. místo - sólo Peťulka kadetky pom
6. místo - sólo Kajda seniorky pom
6. místo - sólo Meli kadetky pom
7. místo - sedmice zelená juniorky
12. místo - duo seniorky Veja+Kajda
12. místo - duo seniorky Ady+Kája
13. místo - sólo Klárka kadetky pom

Kvalifikace Mistrovství ČR 2018, Benešov
1. místo - Sestava littlekadetky - Vítěz kvalifikačního kola MČR
1. místo - Emička sólo littlekadetky - Vítěz kvalifikačního kola MČR
1. místo - Emi a Eli duo littlekadetky - Vítěz kvalifikačního kola MČR
1. místo - Nikča sólo baton kadetky - Vítěz kvalifikačního kola MČR
1. místo - Nikča sólo 2baton kadetky - Vítěz kvalifikačního kola MČR
4. místo - Týnka sólo 2baton juniorky
5. místo - Peťulka sólo pompom kadetky
7. místo - Peťulka sólo baton kadetky

Kvalifikace Mistrovství ČR 2018, Ivančice
1. místo - Juniorky sestava A - Vítěz kvalifikačního kola MČR
1. místo - Sólo 2bat kadetky A Naty - Vítěz kvalifikačního kola MČR
1. místo - Duo juniorky A Veru+Sari - Vítěz kvalifikačního kola MČR
1. místo - Duo 2bat kadetky Naty+Niki - Vítěz kvalifikačního kola MČR
1. místo - Duo 2bat seniorky Veja+Kajda - Vítěz kvalifikačního kola MČR
1. místo - Duo 2bat juniorky Sari+Kiki - Vítěz kvalifikačního kola MČR
1. místo - Sedmice kadetky Angry Birds - Vítěz kvalifikačního kola MČR
1. místo - Sedmice zelená juni - Vítěz kvalifikačního kola MČR
1. místo - Sólo seniorky pom B Kajda - Vítěz kvalifikačního kola MČR
1. místo - Duo seniorky B Veja+Kajda - Vítěz kvalifikačního kola MČR
1. místo - Sólo kadetky pom B Klárka - Vítěz kvalifikačního kola MČR
2. místo - Kadetky sestava A
2. místo - Kadetky defilé A
2. místo - Juniorky defilé A
2. místo - Kadetky sestava B
2. místo - Sólo 2bat juniorky A Sari
2. místo - Sólo 2bat seniorky A Adel
2. místo - Trio kadetky A N+N+A
2. místo - Sedmice modrá juni
2. místo - Duo seniorky B Kája+Aďa
2. místo - Trio juniorky B L+V+D
2. místo - Sólo kadetky pom B Meli
2. místo - Sólo juniorky B Veru
3. místo - Sólo kadetky A Ady
3. místo - Sólo seniorky A Veja
3. místo - Sólo juniorky B Zuzi
4.místo - Sólo kadetky A Naty

Tornádo 2018, Ostrava
1. místo - sestava littlekadetky Lví král,
1. místo - sestava juniorky A Totally Spies,
1. místo - trio kadetky Naty, Niki, Ady,
1. místo - sólo littlekadetky Emi,
1. místo - sólo bat kadetky Ady,
2. místo - sólo bat kadetky Niki,
2. místo - sólo 2bat kadetky Nikča,
2. místo - sólo bat juniorky Verunka,
2. místo - sólo bat kadetky Naty,
2. místo - duo 2bat juniorky Veja a Kajda,
2. místo - duo bat seniorky Veja a Kajda,
2. místo - duo bat juniorky A Veru a Sari,
3. místo - sedmice bat juniorky Hush,
3. místo - sedmice bat kadetky Angry birds,
3. místo - sestava kadetky Indiáni,
3. místo - sólo bat kadetky Peťka,
3. místo - sólo 2bat juniorky Sári,
3. místo - duo 2bat juniorky Sárka a Kikča,
4. místo - sestava kadetky A Powerpuff girls,
4. místo - sólo seniorky A Veja,
4. místo - sedmice bat juniorky Samba,
4. místo - sólo 2bat seniorky Aďa,
4. místo - sólo bat juniorky Zuzi

Opavská růže 2018, Opava
1. místo - Sestava littlekadetky
1. místo - Sestava juniorky bat
1. místo - Sólo bat Veru A
1. místo - Sedmice juniorky A
1. místo - Duo bat juniorky profi Veru&Sari
1. místo - Duo seniorky bat A Veja&Kajda
1. místo - sólo bat kadetky A Peťula
1. místo - Sedmice kadetky A Angry Birds
1. místo - Sólo bat kadetky A Ady
1. místo - Duo bat kadetky A Eli&Emi
1. místo - Duo 2bat juniorky Sari&Kiki
1. místo - Sólo 2bat kadetky Nikolka
2. místo - Sestava kadetky B
2. místo - Duo 2bat Veja&Kajda
2. místo - Trio juniorky bat Leni&Viki&Domi
2. místo - Sólo pom kadetky Klárka
2. místo - Sólo bat kadetky Emi
2. místo - Duo 2bat Naty&Niki
3. místo - Sólo pom kadetky Meli
3. místo - Sólo 2bat kadetky Natálka
3. místo - Sólo juniorky bat Zuzik
3. místo - Sedmice bat juniorky B
4. místo - sólo seniorky profi bat Veja
4. místo - trio kadetky bat Naty&Niki&Aďa
4. místo - sólo kadetky bat Naty
4. místo - sedmice pom kadetky Emoji
4. místo - sólo juniorky 2bat Sári
5. místo - sólo seniorky pom Kajda
5. místo - sólo seniorky 2bat Aďa
5. Místo - sólo kadetky bat Nikča
6. místo - sólo kadetky pom Peťka
7. místo - duo seniorky Aďa&Kája

Bělotínský pohár 2018, Opava
Náš oddíl se stal absolutním vítězem soutěže.
Titul absolutní vítěz byl udělen za nejvyšší počet dosažených medailí ze všech zúčastněných klubů.
1. místo - sestava littlekadetky
1. místo - sestava juniorky
1. místo - sólo littlekadetky Emi
1. místo - sedmice pom kadetky
1. místo - duo littlekadetky Emi&Eli
1. místo - sólo 2bat kadetky Niki
1. místo - duo 2bat seniorky Veja&Kajda
1. místo - duo 2bat juniorky Sari&Kiki
2. místo - duo seniorky bat Veja&Kajda
2. místo - sestava kadetky A
2. místo - sólo juniorky 2bat Sári
2. místo - sedmice B juniorky bat
3. místo - sestava kadetky B
3. místo - sedmice kadetky bat
3. místo - sólo 2bat kadetky Naty
3. místo - trio kadetky bat Naty&Niki&Aďa
3. místo - duo 2bat kadetky Naty&Niki
3. místo - sedmice bat juniorky A
3. místo - sólo pom kadetky Melinka
4. místo - sólo bat kadetky Adélka
4. místo - sólo pom seniorky Kajda
4. místo - trio juniorky bat Leni&Viki&Domi
5. místo - sólo 2bat seniorky Ady
5. místo - sólo pom kadetky Klárka
5. místo - Duo bat juniorky Veru&Sari
5. místo - sólo bat kadetky Naty
6. místo - sedmice B kadetky bat
6. místo - duo seniorky bat Ady&Kája
7. místo - sólo juniorky bat Zuzi
8. místo - sólo kadetky bat Peťula
12. místo - sólo seniorky bat Veju

Hlučínská hvězda 2018, Hlučín
1. Místo - Duo baton littlekadetky Emi a Eli
1. Místo - Sestava littlekadetky Lví král
1. Místo - Sólo baton kadetky Adélka
1. Místo - Sólo baton littlekadetky Emička
1. Místo - Duo 2bat kadetky Naty a Niki
1. Místo - Trio kadetky Naty, Niki a Áďa
1. Místo - Sedmice juniorky baton
1. Místo - Duo 2bat juniorky Sári a Kikča
2. Místo - Sólo pompom kadetky Klárka
2. Místo - Sedmice kadetky baton Angry Birds
3. Místo - Sólo baton kadetky Peťka
3. Místo - Sólo 2bat kadetky Nikča
3. Místo - Sedmice pompomy kadetky Emoji
3. Místo - Sestava juniorky Totally Spies
3. Místo - Sedmice juniorky baton
3. Místo - Duo seniorky baton Veju a Kajda
4. Místo - Sestava kadetky A baton Powerpuff Girls
4. Místo - Sólo pompom kadetky Melinka
4. Místo - Duo juniorky A baton Verča a Sára
4. Místo - Trio juniorky baton Domi, Leni, Viky
4. Místo - Duo 2bat seniorky Veju a Kajda
4. Místo - Sedmice kadetky baton Školka
5. Místo - Sólo 2bat juniorky - Sárinka
6. Místo - Sólo kadetky baton Natálka
6. Místo - Sólo juniorky Verča
6. Místo - Sólo juniorky Zuzi
6. Místo - Duo seniorky baton Aďa a Kája
7. Místo - Sólo seniorky pompom Kajda
8. Místo - Sólo seniorky A baton Veru

Hradecká hůlka 2018, Hradec nad Moravicí
1. místo - Sestava littlekadetky
1. místo - sólo littlekadetky Emička
1. místo - sólo kadetky Adélka
1. místo - sólo juniorky Verunka
1. místo - sólo seniorky Veja
1. místo - duo littlekadetky Emi+Eli
1. místo - duo seniorky Veja+Kajda
2. místo - duo juniorky Kiki+Sári
2. místo - sestava kadetky A
2. místo - sestava juniorky A
3. místo - duo Sárka+Veruš
3. místo - sedmice juniorky A
3. místo - sólo Nikča
3. místo - sólo Melinka
3. místo - sólo Kajda

Zlatá hůlka 2018, Opava
1. místo - Sólo Peťulka baton
1. místo - Sólo Melinka pompom
1. místo - Duo Veru a Kája baton

2016/2017

Mistrovství Světa 2017, Praha
Duo 2bat kadetky- 3. místo - II. VICEMISTRYNĚ SVĚTA 2017

Grand Prix majorettes sport 2017, Hlučín

Sestava littlekadetky- 1. místo
Sedmice littlekadetky hůlka - 1. místo
Sestava kadetky - 1.místo + postup na Mistrovství světa
Sestava juniorky - 1.místo + postup na Mistrovství světa
Sedmice juniorky - 1.místo + postup na Mistrovství Evropy
Sólo littlekadetky Laurinka - 1.místo
Sólo littlekadetky Melinka - 1.místo
miniMIX juniorky - 1.místo + postup na Mistrovstí světa
Sedmice kadetky - 3.místo + postup na Mistrovství Evropy
Sólo seniorky Gabča - 2.místo + postup na Mistrovství světa
Sólo kadetky Adélka - 5.místo + postup na Mistrovství Evropy
Sólo kadetky Natálka - 7.místo + postup na Mistrovství Evropy
Defilé juniorky - 1.místo + postup na Mistrovství světa

Finále Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu "A" 2017, Karviná

Sedmice littlekadetky - 1. místo
Sólo Laurinka - 2.místo
Sestava littlekadetky- 3.místo
Sólo Verunka - 6.místo + postup na Mistrovství Světa
Trio juniorky - 5.místo + postup na Mistrovství Světa
Duo kadetky - 9. místo + postup na Mistrovství Světa
Sestava kadetky - 12. místo + postup na Mistrovství Evropy
Sestava juniorky - 10. místo + postup na Mistrovství Evropy
Defilé juniorky - 8.místo + postup na Mistrovství Evropy
Sedmice juniorky - 8.místo + postup na Mistrovství Evropy
Duo juniorky - 11.místo + postup na Mistrovství Evropy
Sólo Gabi - 23.místo + postup na Mistrovství Evropy

Finále Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu "A" 2017, Náchod

Sedmice littlekadetky třásně - 2.místo
Sestava kadetky MIX - 5. místo + postup na Mistrovství světa

Finále Mistrovství ČR mažoretek "B" 2017, Opava

Sestava kadetky - 1.místo + postup do A
Sestava juniorky - 2.místo + postup do A
Sedmice juniorky - 1.místo + postup do A
Sólo Verunka - 1. místo + postup do A
Sólo Lucinka - 12. místo + postup do A
Duo kadetky - 7.místo + postup do A
Duo juniorky - 4.místo + postup do A
Sedmice kadetky - 8.místo + postup do A
Trio juniorky - 3.místo + postup do A
Sólo kadetky Marianka - 25.místo

Mistrovství Moravy 2017, Vyškov

Sólo seniorky Gábi - 2. místo - VICEMISTRYNĚ MORAVY

Kvalifikace Mistrovství ČR 2017, Benešov

Sestava littlekadetky- 1. místo
Sedmice littlekadetky hůlka - 1. místo
Sestava kadetky - 1.místo
Sestava juniorky - 1.místo
Sedmice juniorky - 1.místo
Sedmice littlekadetky třásně - 1.místo
Sólo littlekadetky Laurinka - 1.místo
Sólo littlekadetky Melinka - 1.místo
Sólo Verunka - 1. místo
Sólo Lucinka - 2. místo
Duo kadetky - 3.místo
MIX sestava kadetky - 3.místo
Duo juniorky - 3.místo
Sedmice kadetky - 4.místo
Trio juniorky - 4.místo
Sólo kadetky Adélka - 10.místo
Sólo kadetky Natálka - 11.místo

Kvalifikace Mistrovství ČR 2017, Hradec

Sólo seniorky "A" Gábi - 2. místo
Defilé juniorky "A" - 3.místo

Region Cup 2017, Brušperk

Sólo seniorky Gábi - 3. místo

Kvalifikace Mistrovství ČR 2017, Stochov

Sólo kadetky Marianka - 2. místo

Tornádo 2017, Ostrava

Sestava littlekadetky- 3. místo
Sedmice kadetky "B" - 3. místo
Sestava kadetky - 3. místo
Sestava juniorky - 3. místo
Sedmice juniorky - 1. místo
Sólo juniorky Verunka - 2. místo
Sedmice kadetky "B" - 3. místo

Opavská růže 2017, Opava

Sestava littlekadetky- 1. místo
Sedmice littlekadetky - 1. místo
Sólo littlekadetky Laurinka- 1. místo
Sólo littlekadetky Melinka- 2. místo
Sestava kadetky - 1. místo
Sedmice kadetky - 1. místo
Sólo kadetky Natálka - 1. místo
Sólo kadetky Adélka - 3.místo
Duo kadetky Natálka + Berenička - 1. místo
Sestava juniorky - 1. místo
Sedmice juniorky - 1. místo
Sólo juniorky Verunka - 1. místo
Sólo juniorky Lucinka - 3. místo
Cenu VIP poroty jsme získaly v kategorii velká formace kadetky a duo Zuzanka+Natálka.

MiKaDo open 2017, Karviná

Sedmice littlekadetky - 1. místo
Sólo littlekadetky Laurinka - 1. místo
Sólo littlekadetky Melinka- 1. místo
Sólo kadetky st. Natálka - 2. místo
Sólo kadetky ml. Adélka - 1.místo
Duo kadetky Natálka + Berenička - 5. místo
Sólo juniorky Verunka - 1. místo

Hradecká hůlka 2017, Hradec nad Moravicí

Sestava littlekadetky- 1. místo
Sedmice littlekadetky - 1. místo
Sólo littlekadetky Laurinka- 1. místo
Sólo littlekadetky Melinka- 1. místo
Sestava kadetky - 3. místo
Sedmice kadetky - 3. místo
Sólo kadetky Natálka - 7. místo
Sólo kadetky Adélka - 2.místo
Duo kadetky Natálka + Berenička - 1. místo
Sestava juniorky - 2. místo
Sedmice juniorky - 1. místo
Sólo juniorky Verunka - 1. místo
Sólo juniorky Lucinka - 3. místo

Zlatá hlučínská hvězda 2017, Hlučín
Sestava littlekadetky- 2. místo
Sedmice littlekadetky - 1. místo
Sólo littlekadetky Laurinka- 1. místo
Sólo littlekadetky Melinka- 1. místo
Sestava kadetky - 3. místo
Sedmice kadetky - 3. místo
Sólo kadetky Natálka - 3. místo
Sólo kadetky Adélka - 5.místo
Sólo kadetky Marianka- 6.místo
Duo kadetky Natálka Berenička - 1. místo
Sestava juniorky - 4. místo
Sedmice juniorky - 2. místo
Sólo juniorky Verunka - 1. místo
Sólo juniorky Lucinka - 6. místo

Zlatá hůlka 2016, Opava
Sólo juniorky - 1. místo

2018/2019

Mistrovství Evropy 2019, Chorvatsko
2. místo - Duo seniorky 2bat Veja a Eli - VICEMISTRYNĚ EVROPY
2. místo - Sestava juniorky V zajetí démonů - VICEMISTRYNĚ EVROPY
2. místo - Duo juniorky 2bat Sára a Verča - VICEMISTRYNĚ EVROPY
3. místo - Sedmice kadetky Agentky 007 - II. VICEMISTRYNĚ EVROPY
3. místo - Duo kadetky bat Aďa a Niki - II. VICEMISTRYNĚ EVROPY
3. místo - Sólo kadetky bat - Peťka Čejková - II. VICEMISTRYNĚ EVROPY
4. místo - Sestava kadetky Ariel, malá mořská víla (mezi sestavami 3. místo)
4. místo - Duo kadetky bat Peťka a Klárka
5. místo - Defilé kadetky Rockerský koncert (mezi defilé 2. místo)
5. místo - Sedmice 2bat seniorky
5. místo - Defilé seniorky Tajemství pikové dámy
5. místo - Sedmice seniorky bat Muži v černém
5. místo - MIX kadetky duo Peťka a Klárka
6. místo - Trio seniorky bat Veja, Kači, Eli
6. místo - Sólo kadetky 2bat Nikča
8. místo - Sólo juniorky bat Berenička
8. místo - Sólo kadetky bat Niki
8. místo - Sólo seniorky bat Kačka
9. místo - Duo juniorky bat Beru a Vanesska
10. místo - Sólo kadetky pom Péťa
10. místo - Duo juniorky bat Verča a Sarah
10. místo - Sólo kadetky bat Klárka
11. místo - Sólo juniorky bat Verča
11. místo - Sólo kadetky pom Klárka
12. místo - Sólo kadetky bat Aďa
14. místo - Sólo seniorky bat Veja
14. místo - Sólo seniorky 2bat Adélka

Bystřická hůlka 2019, Bystřice
2. místo - Sólo baton seniorky "A" Veja Balarinová

Memoriál Jiřího Necida 2019, Hlučín
1.místo - Defilé baton seniorky Tajemství pikové dámy
1.místo - Sestava baton littlekadetky Zvonilka
1.místo - Sestava baton juniorky V zajetí démonů
1.místo - Sólo baton littlekadetky Domi
1.místo - Sedmice baton littlekadetky Trollové
1.místo - Sedmice 2bat seniorky
1.místo - Duo 2bat juniorky Sari a Verča
2. místo - Sestava baton kadetky Ariel, malá mořská víla
2. místo - Defilé baton kadetky Rockerský koncert
2.místo - Sedmice baton kadetky Agentky 007
2.místo - Sedmice baton seniorky Muži v černém
2.místo - Duo baton kadetky Aďa a Nikča
2.místo - Duo 2bat seniorky Veja a Eli
2.místo - Sólo baton littlekadetky Kiki
3. místo - Sólo baton kadetky Ady
3. místo - Sólo baton seniorky Kačka
3.místo - Sólo 2bat juniorky Sári
3.místo - Duo 2bat seniorky Aďa a Eli
3.místo - Sólo baton littlekadetky Ani
4.místo - Duo baton kadetky Klári a Péťa
4.místo - Sólo baton juniorky Veru
5.místo - Sólo baton kadetky Lali
5.místo - Sedmice baton juniorky Princezny Arábie
5. místo - Sólo pompom seniorky Kači
6.místo - Sólo baton kadetky Peti
6.místo - Trio baton seniorky Veja, Eli, Kači
7. místo - Duo baton juniorky Naty a Naty
8.místo - Sedmice baton juniorky Burlesky
8.místo - Sólo baton seniorky Veja
9.místo - Sólo baton kadetky Lea
14.místo - Sólo pompom juniorky Naty
17. místo - Sólo baton juniorky Naty

ČFMS Mistrovství ČR finále 2019, Ostrava
2. místo - Sestava juniorky - VICEMISTRYNĚ ČR
2. místo - Sedmice kadetky - VICEMISTRYNĚ ČR
2. místo - Duo bat Ady a Niki cad - VICEMISTRYNĚ ČR
2. místo - Duo bat Veru a Sari jun - VICEMISTRYNĚ ČR
4. místo - Duo 2bat Veja a Eli sen
4. místo - Duo cad Péťa a Klárka
5. místo - Sólo 2bat Nikča cad
5. místo - Sedmice 2bat sen
5. místo - Defilé seniorky
5. místo - SóloNikča cad
6. místo - Defilé kadetky
6. místo - Sólo Klárka cad
6. místo - Duo Veru a Sári jun
8. místo - Sestava kadetky
9. místo - Duo Vani a Beru bat
11. místo - Sólo Berenička bat
11. místo - Trio Veja, Kači a Eli
12. místo - Sólo 2bat Aďa sen
13. místo - Sedmice seniorky
14. místo - Sólo 2bat Sári jun
14. místo - Sólo Veru jun
14. místo - Sedmice juniorky Burlesky
15. místo - Sedmice juniorky Princezny Arábie
24. místo - Duo Marťa a Zuzi sen
26. místo - Sólo Kači bat

ČFMS Mistrovství ČR finále 2019, Hranice
1. místo - Sestava littlekadetky Zvonilka - MISTRYNĚ ČR
1. místo - Sedmice littlekadetky - MISTRYNĚ ČR
1. místo - Duo littlekadetky - MISTRYNĚ ČR
1. místo - Sólo Ani littlekadetky - MISTRYNĚ ČR

ČFMS Mistrovství ČR kvalifikace 2019, Ivančičce
1. místo - Sestava littlekadetky Zvonilka
1. místo - Defilé kadetky Rockerský koncert
1. místo - Defilé seniorky Tajemství pikové dámy
1. místo - Sedmice kadetky Agentky 007
1. místo - Sedmice littlekadetky Trollové
1. místo - Sedmice kadetky Karneval
1. místo - Sólo bat Anička littlekadetky
1. místo - Duo bat Eli a Kiki littlekadetky
1. místo - Sólo bat Nikca kadetky
1. místo - Sólo 2bat Niki kadetky
1. místo - Duo 2bat Sari a Veru juniorky
1. místo - Duo bat Peťka a Klárka kadetky
1. místo - Sólo bat Veru juniorky
1. místo - Duo bat Veru a Sari juniorky
1. místo - Sólo pom Kačenka seniorky
1. místo - Sólo bat Kačenka seniorky
1. místo - Duo bat Martinka a Zuzanka seniorky
1. místo - Duo MIX Peťka a Klárka kadetky
2. místo - Sestava kadetky Malá mořská víla
2. místo - Sestava juniorky V zajetí démonů
2. místo - Sedmice bat seniorky Muži v černém
2. místo - Sólo bat Kiki kadetky
2. místo - Sólo bat Berenička juniorky
2. místo - Sólo pom Klárka kadetky
2. místo - Sólo bat Ady kadetky
2. místo - Duo bat Adélka a Nikol kadetky
2. místo - Duo 2bat Veja a Eli seniorky
2. místo - Sólo 2bat Sárka juniorky
2. místo - Sedmice 2bat seniorky
2. místo - Sedmice bat juniorky Princezny Arábie
3. místo - Sólo bat Verunka seniorky
3. místo - Trio bat Veja, Eli a Kači seniorky
3. místo - Duo bat Beru a Vanesska juniorky
3. místo - Sedmice bat juniorky Burlesque
3. místo - Sólo 2bat Aďa seniorky
3. místo - Sólo pom Peťka kadetky
3. místo - Sólo bat Peťka kadetky
4. místo - Duo 2bat Aďa a Eli seniorky
4. místo - Sólo bat Leonka kadetky
5. místo - Sólo bat Klárka kadetky
5. místo - Duo bat Naty a Naty juniorky
6. místo - Sólo bat Lali kadetky
6. místo - Duo bat Luci a Lili juniorky
10. místo - Sólo bat Naty juniorky

CMA Mistrovství ČR 2019, Jeseník
1. místo - sestava kadetky Ariel, malá mořská víla
1. místo - sestava juniorky V zajetí démonů
1. místo - sedmice kadetky Agentky 007
1. místo - sedmice juniorky Princezny Arábie
1. místo - sedmice seniorky Muži v černém
1. místo - Lali bat kadetky
1. místo - Niki a Ady duo bat kadetky
1. místo - Berenička bat juniorky
1. místo - Kačenka bat seniorky
1. místo - Veja, Kačka a Eli trio bat seniorky
2. místo - Verunka bat seniorky
2. místo - sedmice juniorky Burlesky
2. místo - Marťa a Zuzi duo bat seniorky
2. místo - sedmice kadetky Karneval
2. místo - Veru bat juniorky
2. místo - Veru a Sári duo bat juniorky
2. místo - Peťka a Klárka duo bat kadetky
2. místo - Péťa bat kadetky
3. místo - Niki bat kadetky
3. místo - Vanesska a Beru duo bat juniorky
4. místo - Klárka bat kadetky
4. místo - Naty a Naty duo bat juniorky
5. místo - Ady bat kadetky
5. místo - Natka bat juniorky
5. místo - Luci a Lili duo bat juniorky
6. místo - Leuš bat kadetky
8. místo - Kiki bat kadetky

Daisy Cup 2019, Bohumín
1. místo - Kukačky
1. místo - Peťulka
2. místo - Klárka
2. místo - Mentolky Naty a Naty
3. místo - Sedmice Muži v černém
3. místo - Verunka a Eliška
3. místo - Kačenka
3. místo - Natálka

Opavská růže 2019, Opava
1. místo - sestava juniorky A
1. místo - sestava littlekadetky
1. místo - sedmice littlekadetky
1. místo - sedmice kadetky A
1. místo - sedmice juniorky A
1. místo - sedmice seniorky A
1. místo - Kiki sólo littlekadetky bat
1. místo - Peti sólo kadetky pom
1. místo - Nikča duo kadetky 2bat
1. místo - Peťi a Klári duo kadetky mix
1. místo - Naty sólo juniorky pom
1. místo - Klárka sólo kadetky bat
1. místo - Péťa a Klárka duo kadetky bat
1. místo - Aďa a Niki duo kadetky bat
1. místo - Nikolka sólo kadetky bat
1. místo - Berenička sólo juniorky bat
1. místo - Kačka sólo seniorky bat
1. místo - sedmice seniorky 2bat
1. místo - Vanesska a Beru duo juniorky bat
2. místo - sestava kadetky A
2. místo - Eli a Kiki duo littlekadetky bat
2. místo - Adélka sólo kadetky bat
2. místo - Anička sólo littlekadetky bat
2. místo - Veja a Eli duo seniorky 2bat
2. místo - Veru sólo juniorky bat
2. místo - Lili a Luci duo juniorky bat
2. místo - Marťa a Zuzi duo seniorky bat
3. místo - Leonka sólo kadetky bat
3. místo - Klárka duo kadetky pom
3. místo - Kačka sólo seniorky pom
3. místo - Naty a Naty duo juniorky bat
3. místo - Aďa sólo seniorky 2bat
3. místo - Aďa a Eli duo seniorky 2 bat
3. místo - Veru a Sárka duo juniorky 2bat
3. místo - Veja, Eli, Kači trio seniorky bat
3. místo - Natka sólo juniorky bat

Tornádo 2019, Ostrava
1. místo - Sedmice Trollové
1. místo - Sedmice Agentky 007
1. místo - Sedmice Muži v černém
1. místo - Peťulka
1. místo - Nikolka
1. místo - Marťa a Zuzi
1. místo - Sári
2. místo - Veja
2. místo - Sedmice Karneval
2. místo - Peťka a Klárka
2. místo - Lali
2. místo - Beru
2. místo - Veja, Kačka, Eli
2. místo - Eli a Kiki
2. místo - Klárka
2. místo - Veja a Eliška
2. místo - Nikča
2. místo - Nikolka a Adélka
3. místo - Sestava Littlekadety
3. místo - Sestava Kadetky
3. místo - Sestava Juniorky
3. místo - Adélka
3. místo - Verča
3. místo - Veru a Sári
3. místo - Aďa a Eliška
3. místo - Sedmice Princezny Arábie

Bělotínský pohár 2019, Bělotín
1.místo - Veja a Eli 2bat duo
1.místo - kadetky bat sestava Ariel, malá mořská víla
1.místo - sedmice bat juniorky Princezny Arábie
1.místo - sedmice 2 bat seniorky
1.místo - sedmice bat littlekadetky Trollové
1.místo - Anička bat sólo
1.místo - Sari a Veru 2bat duo
1.místo - Kiki a Elenka bat duo
1.místo - Veru sólo bat
1.místo - Verunka a Sárka bat duo
2.místo - juniorky sestava bat V zajetí démonů
2.místo - sedmice kadetky Agentky 007
2.místo - sedmice seniorky Muži v černém
2.místo - Niki 2bat sólo
2.místo - Peťul pom sólo
2.místo - littlekadetky bat sestava (v konkurenci kadetek)
2.místo - Sári 2bat sólo
2.místo - Adélka a Nikolka bat duo
2.místo - Berenička sólo bat
2.místo - Kači bat sólo
2.místo - Kačka pom sólo
3.místo - Veja, Kači a Eli bat trio
3.místo - sedmice kadetky Karneval
3.místo - Aďa 2bat sólo
3.místo - Ady a Eliška 2bat duo
3.místo - Peťulka bat sólo
4.místo - sedmice juniorky bat Burlesky
4.místo - Natálka pom sólo
4.místo - Zuzi a Marťa bat duo
4.místo - Nikolka bat sólo
5.místo - Verunka bat sólo
5.místo - Adélka bat sólo
5.místo - Beru a Vanesska bat duo
6.místo - Naty a Naty bat duo
7.místo - Laurinka bat sólo
7.místo - Natálka sólo bat
8.místo - Lili a Luci bat duo
10.místo - Leonka bat sólo
15.místo - Kristýnka bat sólo

Hradecká hůlka 2019, Hradec nad Moravicí
1.místo - Sestava Littlekadetky (Zvonilka)
1.místo - Sestava Kadetky (Ariel)
1.místo - Sestava Juniorky (V zajetí démonů)
1.místo - Sedmice littlekadetky (Trollové)
1.místo - Sedmice kadetky A (Agentky 007)
1.místo - Sedmice juniorky B bat (Burlesky)
1.místo - Sedmice juniorky A bat (Princezny Arábie)
1.místo - Sedmice seniorky bat (Muži v černém)
1.místo - Sedmice seniorky 2bat
1.místo - Sólo Anička littlekadetky bat
1.místo - Duo Kiki a Eli littlekadetky bat
1.místo - Sólo Lali kadetky bat
1.místo - Sólo Klári kadetky bat
1.místo - Duo Klárka a Peťka kadetky bat
1.místo - Duo Klárka a Peťka kadetky mix
1.místo - Sólo Naty juniorky bat
1.místo - Duo Beru a Vani juniorky bat
2.místo - Sedmice kadetky B bat (Karneval)
2.místo - Sólo Leonka kadetky bat
2.místo - Sólo Klári kadetky pom
2.místo - Sólo Péťa kadetky pom
2.místo - Duo Naty a Naty juniorky bat
2.místo - Sólo Veru juniorky bat
2.místo - Duo Veru a Sári juniorky bat
2.místo - Duo Zuzi a Marťa seniorky bat
2.místo - Sólo Kačka seniorky bat
2.místo -Trio Verunka, Kačka a Eliška seniorky bat
2.místo - Sólo Kači seniorky pom
2.místo - Duo Veru a Sári juniorky 2bat
3.místo - Sólo Niki kadetky bat
3.místo - Sólo Niki kadetky 2bat
3.místo - Duo Luci a Lili juniorky bat
3.místo - Sólo Naty juniorky pom
4.místo - Sólo Verunka seniorky bat
4.místo - Duo Veru a Eliška seniorky 2bat
5.místo - Sólo Péťa kadetky bat
5.místo - Sólo Beru juniorky bat
5.místo - Sólo Sári juniorky 2bat
5.místo - Sólo Adélka seniorky 2bat
5.místo - Duo Ady a Eliška seniorky 2bat
8.místo - Sólo Kiki kadetky bat

Hlučínská hvězda 2019, Hlučín
1. místo - Sestava LITTLEKADETKY (Zvonilka)
1. místo - Sestava KADETKY (Ariel, malá mořská víla)
1. místo - Sestava JUNIORKY (V zajetí démonů)
1. místo - Sedmice littlekadetky (Trollové)
1. místo - Sedmice juniorky A (Princezny Arábie)
1. místo - Sedmice kadetky B (Karneval)
1. místo - Duo littlekadetky bat Kiki a Elen
1. místo - Duo seniorky bat Marťa a Zuzi
1. místo - Sólo kadetky pom Klárka
1. místo - Sólo kadetky bat Péťa
1. místo - Sólo juniorky bat Berenička
2. místo - Sólo kadetky bat Klárka
2. místo - Duo kadetky bat Ady a Niki
2. místo - Duo kadetky bat Peťka a Klárka
2. místo - Sólo littlekadetky bat Anička
2. místo - Sólo juniorky bat Veru
2. místo - Sólo juniorky pom Naty
2. místo - Sólo kadetky 2bat Niki
3. místo - Sedmice juniorky B (Burlesque)
3. místo - Sedmice kadetky A (Agentky 007)
3. místo - Sedmice seniorky (Muži v černém)
3. místo - Duo seniorky 2bat Eli a Veja
3. místo - Duo MIX Peťka a Klárka
3. místo - Sólo kadetky bat Leonka
3. místo - Duo juniorky bat Naty a Naty
3. místo - Sólo kadetky pom Peťka
3. místo - Sólo seniorky pom Kači
3. místo - Sólo kadetky bat Niki
3. místo - Sólo juniorky bat Natálka
4. místo - Sólo seniorky bat Veja
4. místo - Sólo seniorky bat Kači
4. místo - Duo juniorky bat Beru a Vaness
4. místo - Duo 2bat Veru a Sari
4. místo - Duo juniorky bat Veru a Sári
5. místo - Sólo kadetky bat Laurinka
5. místo - Trio seniorky bat Veja, Kačka, Eli
5. místo - Sólo juniorky 2bat Sárka
5. místo - Sólo seniorky 2bat Adélka
5. místo - Sólo kadetky bat Ady
6. místo - Duo juniorky bat Luci a Lili
6. místo - Duo seniorky 2bat Eli a Aďa
8. místo - Sólo kadetky bat Kristýnka

2015/2016

Mistrovství České republiky 2016 Karviná
Sestava littlekadetky - 5. místo
Sedmice littlekadetky - 4. místo

Mistrovství České republiky 2016 Kladno
Trio kadetky - 8. místo
Sólo kadetky - Natálka -22.místo
Duo juniorky - N+V - 7.místo
Sólo kadetky - Kristýnka - 25.místo
Sólo juniorky - 6.místo
Sedmice kadetky - 10.místo

Kvalifikace na Mistrovství České republiky 2016
Sestava littlekadetky - 1. místo
Sedmice littlekadetky - 1. místo
Trio kadetky - 2. místo
Sólo kadetky - Natálka -7.místo
Duo juniorky - N+V - 3.místo
Sólo kadetky - Kristýnka - 8.místo
Sedmice kadetky - 4.místo

Opavská růže 2016
Sestava littlekadetky - 1. místo
Sedmice littlekadetky - 1. místo
Sólo kadetky - Natálka - 3.místo
Trio kadetky - 1. místo
Duo juniorky - 3. místo
Sólo juniorky - 5. místo
Sólo seniorky - Péťka - 4. místo

Starscup 2016
Sestava littlekadetky - 1. místo
Sedmice littlekadetky - 1. místo
Sedmice kadetky - 4. místo

Studénecká hůlka 2016
Trio juniorky- 3. místo
Sólo kadetky - Natálka - 2. místo

Zlatá hlučínská hvězda 2016
Sestava littlekadetky - 1. místo
Sedmice kadetky - 2. místo
Trio kadetky - 3. místo
Sedmice littlekadetky - 4. místo

Sólo kadetky - Natálka - 5. místo

Dolnobenešovská medaile 2015
Sólo seniorky - Péťa - 3. místo

Ocenění za reprezentaci
města Hlučína 2017

Ocenění za reprezentaci Moravskoslezského kraje 2018