NÁBOR NOVÁČKŮ
OD 4 LET 

Chceš být krásnou mažoretkou? Věnovat se estetickému sportu a být v něm úspěšná? Baví tě tanec, balet, gymnastika a tanec, nebo se ti líbí a chceš se to naučit? Chtěla bys zažít něco nového a poznat nové kamarádky? Pokud se chceš účastnit soutěží, vystoupení, soustředění, chodit na tréninky, zlepšovat se a tancovat, přihlas se k nám! 

Přijímáme všechna děvčata od 4 let! Přijímáme úplné začátečníky i již pokročilé mažoretky. 

VYPLŇ ONLINE PŘIHLÁŠKU PRÁVĚ TEĎ !!!

ONLINE PŘIHLÁŠKA

Proč si vybrat náš klub?

 • Mažoretkový sport propojený s baletem, gymnastikou a tancem.
 • Přátelský přístup vedení a trenérek.
 • Tréninky pomocí moderních metod - kvalitní zázemí - nejen praxe, ale i teorie, rozbory,...
 • Profesionální trenérky - držitelky licence sportovního trenéra dětí a mládeže, absolventky kurzů sportovní psychologie, tanečních a mažoretkových vzdělávacích workshopů,..
 • Skvělý kolektiv plný kamarádek - druhá rodina.
 • Spolupráce a komunikace s rodiči našich svěřenkyň.
 • Vlastní fyzioterapeutka (pomoc děvčatům, tejpování, ...).
 • Nejsme kroužek - jsme mažoretkový oddíl na sportovní úrovni.
 • Nabízíme mažoretkový sport na hobby i profesionální úrovni.
 • Úspěchy, medaile, účast na prestižních soutěžích mažoretek.
 • Rodinná atmosféra - makáme na sobě, ale vždy s úsměvem :-).
 • Úzká spolupráce s městem Hlučín.
 • Důkazem kvality jsou i přestupy dětí k nám z jiných oddílů.
 • Jsme držitelkami mnoha ocenění, republikových, evropských i světových medailí.

Proč si vybrat mažoretkový sport?

Mažoretkový sport je jeden z nejrychleji se rozvíjejících sportů
V České republice existuje mnoho asociací, každoročně se pořádá Mistrovství ČR, Evropy i světa. Děvčátka začínají trénovat již od 3 let. U mažoretek mohou zůstat až do dospělosti, dokonce existují rodičovské týmy. Dechovka je již zapomenuta, mažoretky jsou moderním sportem. Sportu se začínají věnovat už i chlapci. Rozvoj mažoretkového sportu je také způsoben tím, že ceny nejsou tak závratné, jako např. u společenského tance či hokeje,... Mažoretky sice nejsou nejlevnější sport, ale opravdu nejsou ani ten nejdražší :-).

Spojuje balet, gymnastiku, práci s hůlkou či třásněmi a tanec
Mažoretkový sport je jedinečný. Již dávno není jen o pochodování a točení s hůlkou. Profesionální týmy zařazují do svých tréninkových programů i hodiny baletu, gymnastiky, tance a pohybové průpravy. Pohybovka je totiž základem pro úspěch mažoretek na soutěžích s postupy na MČR, ME nebo MS.

Česko jako velmoc mažoretkového sportu
ČR se v současné době drží na špičce. Každoročně přivezou reprezentantky ČR spoustu medailí a titulů z Mistrovství světa. Česká republika má největší národní šampionát ze všech států, kde mažoretky existují. Máme také největší základnu svěřenců a zájem o tento sport neustále roste.

Pokaždé něco nového
Každý rok se trénují nové choreografie, nové prvky, taneční variace, nová práce s hůlkou. Mažoretky se tam na tréninku nikdy nestihnou nudit. Základní disciplínou je velká pódiová sestava, ve které může soutěžit 8-25 mažoretek. Ta se tančí na velkém podiu o velikosti 12x12 metrů. Další disciplínou je pochodové defilé. Zde mají mažoretky za úkol projít trasu 100 metrů. Samozřejmě i zde musí být promyšlená a poutavá chreografie s využitím tanečních prvků a práce s hůlkou. Trenérky také mohou vybrat děvčata do sóloformací. Rozdělují se na sóla (1 mažoretka), dua a tria (2-3 mažoretky) a malé formace (4-7 mažoretek).

Druhá rodina
Děvčátka jsou na tréninku 2-5x týdně, stráví spolu stovky hodin na cestách autobusem na soutěže, zažívají mnoho legrace na týdenním letním soustředění, společně prožívají radost z medailí, úspěchů i titulů, ale také smutek, když to zrovna nevyjde. Na soutěžích se podporují a dodávají si odvahu před startem. Díky tomu, že spolu holčičky tráví i velmi mnoho víkendů, stává se z týmu jedna velká rodina, o kterou nikdo nechce přijít. Mažoretkový oddíl je zkrátka parta nerozlučných kamarádek, které se mají rády a společně jdou za svým snem.

Nemůžeme být pyšnější. Od malých pro ty nejstarší. Tolik okamžiků, radosti a nádherných chvilek. Jsme mistryně - co víc si přát. Ale to není to, co chceme říct. To hlavní je, že celý tým táhneme za jeden provaz, že jsme tady jedna pro druhou a že jsme jeden tým. Bylo úžasné vidět, jak velké podporují malé a ty malé...

Radost, slzy dojetí a neuvěřitelná hrdost na celý tým - tak by se daly popsat pocity z tohoto víkendu. Asi nemáme více slov, než napsat jedno velké DĚKUJEME, MISTRYNĚ NAŠE. Nemůžeme být více pyšnější. A ten fanclub rodičů? Jste prostě dokonalí. Tým, rodina a jedna banda, která dokázala opět nemožné. Milujeme vás.

MISTRYNĚ ČR – sestava bat kadetky...

První finálový víkend jsme strávily v Praze. Již od pátku jsme bojovaly o nejlepší příčky a každý den sbíraly medaile. Jsme moc hrdé na všechny Ballinky. Děkujeme rodičům, kteří zajistili nejlepší fanclub, trenérkám za přípravu choreografií a našim holkám, které byly prostě dokonalé.